Labvital
Uluslararası Standartlarda Gıda Analizi

Kurumsal

Menu

LabBlog!

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Sağlık Grubu’na bağlı, gıda kontrol analizleri ve danışmanlık hizmetlerini üst düzeyde sunan uluslararası akreditasyon sürecini tamamlamış ruhsatlı endüstriyel laboratuvardır.


İstanbul dışında birçok kentimizde ve yurt dışında yerli ve yabancı pekçok kişi ve kuruluşa sağlık hizmeti sunan kurumumuzun kalite, güvenilirlik ve memnuniyet anlayışı gıda kontrol laboratuvarımıza da aktarılmıştır.


Genel Bilgiler
Acıbadem Labvital Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, ACIBADEM SAĞLIK GRUBU'nun insan sağlığına verdiği önem ve öncü uygulamalarına bağlı kalarak gıda kontrol ve analiz hizmetlerini benimsediği kalite modeli olan TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak sürekli iyileştirerek gerçekleştirmektedir. İyi hizmet sunmak için, çıkabilecek problemleri önlemeye yönelik düzenlemeler yaparak, laboratuvar süreçlerinin doğru ve kesinliği için kalite kontrol ve kalibrasyon programları uygulayarak ve laboratuvarlar arası karşılaştırma programları kullanarak ilerlemeyi esas almaktadır. İç ve dış kalite kontrol programları ile sonuçlarının doğruluğu ve güvenilirliği sürekli denetlenmektedir. 


Acıbadem Sağlık Grubu'nun kendi bünyesinde bulundurduğu sağlık kuruluşları, iştirak ve birimlerde yaklaşık 20.000 çalışan, hasta, hasta yakının ihtiyaç duyduğu gıda güvenliği ile ilgili hizmet gereksinimlerini karşılamaktadır. Ayrıca, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından resmi olarak yetkilendirildiği ithalat ve ihracat analizlerinin yanısıra kurumsal anlaşmalar yaparak özel analiz hizmetlerini de yerine getirmektedir.


Kurumsal hedeflere ulaşmak için teknoloji ve bilgiyi kullanmak konusunda kurumun sahip olduğu olanakları en iyi şekilde değerlendirerek çalışmalarını ileriye götürmekte ve ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.